چهاردهمین جشنواره سراسری تاتر مقاومت

چهاردهمین جشنواره سراسری تاتر مقاومت ، پانزدهم شهریور ماه ، با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف ، در تبریز ، به کار خود پایان داد.

این میزبانی قوت‌ها و ضعف‌هایی داشت که نکات قوت آن را می‌توان به دلیل تلاش بسیار و ضعف آن را به حساب بی‌تجربگی عوامل برپایی دانست با این همه این جشنواره به خصوص در روز های پایانی با استقبال خوبی روبه‌رو شد و امید است با اجرای عمومی خستگی جشنواره از تن هنرمندان در بیاید.

حسین مسافرآستانه، دبیر جشنواره چهاردهم در اختتامیه بخش‌های خیابانی، کودک و نوجوان و عروسکی ابراز خرسندی کرد که این سه بخش از جشنواره بسیار با شکوه برگزار شد و نشان داد برگزاری جشنواره با کیفیت مطلوب و استانداردهای روز در دیگر استان‌ها نیز به راحتی امکان‌پذیر است.

تجلیل از نورالدین عافی، جانباز هشت سال دفاع مقدس و راوی کتاب معروف «نورالدین پسر ایران» به قلم معصومه سپهری یکی دیگر از رویدادهای خوب این جشنواره بود. معصومه سپهری کتاب دیگری با نام «لشگر خوبان» دارد که براساس خاطرات مهدی قلی رضایی است.

گفتنی است : بخش صحنه ای چهاردهمین جشنواره تاتر مقاومت، 31 شهریور تا ششم مهرماه در تهران برگزار خواهد شد.

در برنامه نقد و نظر دوشنبه 25 شهریور ماه 92 رادیو ایران صدا به عنوان(کارشناس مجری) به سراغ حسین مسافر آستانه( دبیرجشنواره) فرشته حبیبی( عضو کانون ملی منتقدان تاتر ایران) و نصرالله قادری( مدرس دانشگاه و از اعضای هیات انتخاب نمایشنامه های این دوره از جشنواره) رفته و از آن ها درباره جشنواره تاتر مقاومت پرس و جو کرده ام.

لینک برنامه برای دریافت:

http://iranseda.ir/FullItem/?g=1098995

/ 0 نظر / 14 بازدید